Asset Publisher
Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno – Literackiego
„Zamknij w kadrze, opowiedz piórem"
Już po raz trzeci pasjonaci pióra uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficzno – Literackim „Zamknij w kadrze, opowiedz piórem" organizowanym przez Szkolę Podstawową im.Mieczysława Romanowskiego w Józefowie. Jury, po ocenie zgłoszonych prac, przyznało nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach:
Kategoria kl I – III szkoły podstawowe
Nagroda – Sandra Derylak „Nad jeziorem szumi las" , Publiczna Szkoła Podstawowa
w Lipinach Górnych.
Kategoria kl IV – VI szkoły podstawowe
Nagroda - Rafał Mankiewicz „Wiosenna melancholia", Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku;
Nagroda - Nela Kaproń „Bażant zwyczajny", Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie;
Nagroda - Izabela Małek „Biała Dama", Szkoła Podstawowa im. ks Jerzego Popiełuszki
w Bukowej;
Wyróżnienie - Hanna Zipser „Fraszka na kłosa", Prywatna Szkoła Podstawowa Paderewski
w Lublinie;
Wyróżnienie - Klaudia Lipska „Piękny wieczór", Szkoła Podstawowa im. J.Lelewela
w Jakubowicach Konińskich;
Wyróżnienie - Patrycja Oroń „Potok wrażeń", Szkoła Podstawowa im. Marii Kuncewiczowej
w Rzeczycy;
Wyróżnienie - Mateusz Nowak „Piękno Nepryszki", Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.
Kategoria szkoły gimnazjalne
Nagroda - Jakub Karwan „Kaczka elegantka", Samorządowy Zespół Szkół Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Józefowie;
Nagroda - Wiktoria Witczak „Jest takie miejsce", Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju;
Nagroda - Krystyna Jagodzińska „Magia zachodzącego słońca" Samorządowe Gimnazjum nr 1
w Busku – Zdroju;
Wyróżnienie - Hubert Nieśpiał „Zaproszenie na Roztocze" , Samorządowy Zespół Szkół Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Józefowie;
Wyróżnienie - Katarzyna Siemieniec „Samochwała", Samorządowe Gimnazjum nr 1 w Busku – Zdroju.
Kategoria szkoły ponadgimnazjalne i dorośli
Nagroda - Weronika Kierepka „Azyl", II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku;
Nagroda - Aleksandra Cząstkiewicz „Ataraksja wśród szumu Bałtyku", Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju;
Nagroda - Karolina Kopińska „Dziewczyna nad jeziorem", I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Parczewie;
Wyróżnienie - Jerzy Strzałka „Boskie słońce nad Roztoczem", Tereszpol – Zaorenda;
Wyróżnienie - Mateusz Zieliński „Faux Nuit", II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu.
Serdecznie zapraszamy laureatów konkursu wraz z opiekunami oraz osoby, którym bliska jest twórczość młodego pokolenia, na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się 19 maja 2017r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.